DIY alias Do-It-Yourself


    Tento, v dnešním světě by se dalo říct "fenomén" má bohužel stále méně a méně příznivců. Není se čemu divit, na trhu se dnes dá sehnat všechno, a to většinou za několikanásobně menší cenu než jsou pro mě náklady na vývoj.
    Nicméně - já jsem od narození zapálený kutil, snílek, bastlíř, nadšenec a dřív jsem tomu věnoval prakticky veškerý svůj volný čas.5.11.2007      Konečně jsem se donutil k vytvoření těchto stránek, kde se pokusím alespoň částečně zdokumentovat některé (zdařilejší) ze svých projektů. Vysokoúrovňové programování HTML není zrovna můj obor ale vytvořil jsem toho spousty a čím jsem starší, tím víc mi něco říká, že bych se měl pokusit podělit se o svou práci.
    Projekty jsem se pokusil v menu rozškatulkovat do několika subkategorií.  U drtivé většiny je k nahlédnutí pouze fotogalerie, podrobný popis, schémata, zdrojové kódy atd. dodám časem (snad, jestli si nějaký ten čas najdu...)  Kdybyste měli zájem o podrobný popis některého z projektů, neváhejte a kontaktujte mě :)
    Kromě toho, vývoj  je momentálně hodně utlumen z důvodu mého studia na ČVUT FEL. Škola je hodně stresující, zabírá spoustu času, a navíc jsem doma pouze o víkendech. Uvažoval jsem o přenesení části své "vývojové laboratoře" :)  na kolej, ale vedlo by to spíš ke zmatku.

Under Construction.